Новини

Всі новини
2015-10-11

«Самопоміч» презентувала проект «Молодь в дії»

В субботу, 10 жовтня, в презентаційно-виставковому центрі «Радмір Експохол» відбулося відкриття проекту «Молодь в дії».

У заході взяли участь активні студенти харківських вишів. Спікерами виступали народний депутат України Роман Семенуха, підприємець, засновник і генеральний директор групи «Агротрейд» Всеволод Кожемяко голова наглядової ради Kharkiv IT Cluster, Олександр Медовой.

За словами організатора заходу Микити Андрєєва, в рамках проекта студентам буде запропоновано обрати і опрацювати одну з запропонованих тем розвитку: бізнес, студентське самоврядування, IT, політика медіа та спорт.

«Молодь в дії» — це відкритий майданчик для самореалізації студентської молоді, поглиблення ними своїх знань і навичок через інструменти неформальної освіти, знайомства з експертами різних напрямів, які ділитимуться своїм досвідом з учасниками проекту. Студенти матимуть можливість створити та реалізувати свої власні проекти, а найкращим учасникам буде запропонована можливість працевлаштування на провідних підприємствах Харкова», — каже кандидат у депутати Микита Андрєєв.

Гості заходу — Всеволод Кожемяко та Олександр Медовой — поділилися  зі студентами секретом успіху свого бізнесу. Вони закликали молодь безперервно самовдосконалюватись та ставити амбіційні цілі.

Резюмував зустріч народний депутат Роман Семенуха. Він наголосив, що робота з молоддю є дуже важливою, адже саме від неї залежить майбутнє країни.