Новини

Всі новини
2015-11-12

«Самопоміч» не допустила втручання бюджетників у голосування щодо змін назв вулиць та районів Харкова

Учора, 11 листопада, у ККЗ «Україна» у Харкові відбувалися громадські слухання щодо перейменування міських об’єктів згідно з законами про декомунізацію, що набули чинності 21 травня 2015 року.

Так, за словами заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова, який головував на слуханнях, загалом у Харкові підлягають перейменуванню 178 топонімів.

Картки для голосування на слуханнях отримали 2 165 членів територіальної громади Харкова. Втім, чималу кількість з них складали люди середнього та похилого віку — бюджетники та співробітники комунальних підприємств міста, що примусово були звезені на слухання.

З метою недопущення цих осіб до голосування представники «Об’єднання «Самопоміч» разом з громадськими активістами блокували трибуну лічильної комісії.

«Вчора влада вирішила робити по своєму шаблону — зігнати людей з підпорядкованих структур і чисельною перевагою продавити свій варіант назв вулиць. Абсолютно неприйнятним цей спосіб громадських слухань є для всіх нормальних людей. До яких, нажаль, не відноситься наша міська влада. Тому природнім було нерозуміння представників влади дій і вимог громади щодо механізму проведення слухань і залучення людей», — наголосив голова Харківської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко.

Під тиском громадських активістів та представників «Самопомочі» громадські слухання були перенесені на сьогодні, 12 листопада. Початок — о 18:00 у ККЗ «Україна».

«Сподіваюсь, влада цього разу все ж таки зрозуміє необхідність справжнього діалогу з громадою», — підкреслив Тарас Сітенко.

«Об’єднання «Самопоміч» запрошує усіх представників територіальної громади взяти участь у слуханнях, бо саме від них залежить майбутнє нашого міста.