Новини

Всі новини
2015-09-16

Роман Семенуха: «Жоден харківський високопосадовець не поніс відповідальність за постачання «тітушек» до Києва»

Явище «тітушок» уперше виникло в Харкові. Про це зазначив народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха у своєму блозі.

«Мало хто пам’ятає, що саме явище «тітушок» виникло набагато раніше аніж про це дізналася вся країна. У 2000-х роках під час чергового бізнес-конфлікту у Харкові на вулиці Клочківській вперше публічно під камерами масово організованими спортсменами було здійснене масове побиття людей, але найголовніше, що це відбулося за повної бездіяльності працівників МВС. Зло не було покарано. Більше того, обізнані люди подейкують, що такий новий «концепт» вирішення подібних питань дуже сподобався Віктору Федоровичу», — написав Семенуха.

Представник «Самопомочі» наголосив на тому, що підчас Революції Гідності харківські посадовці займалися постачанням «тутішок» до Києва.

«Вся країна знає, що в областях масово були організовані групи тітушек з доставкою їх до Київа, де били, вбивали наших співвітчизників. На жаль, Харків став однією зі столиць постачання таких «тітушек». І досі жоден високопосадовець не поніс за це відповідальність, жоден!» — наголосив Семенуха.