Новини

Всі новини
2015-10-13

Роман Семенуха: «Якщо на наступному засіданні ЦВК знову щось піде не так, то вибори до обласної ради можуть опинитись під ризиком непроведення».

На прес-конференції, яка відбулась 13 жовтня у Харківскій філії Інституту Горшеніна, серед інших гостей виступив народний депутат України від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

Він розповів, що наявні численні факти незаконного використання адміністративного ресурсу кандидатами. «Об’єднання «Самопоміч» подало скаргу до суду на партію «Відродження», що грубо порушує порядок проведення передвиборної агітації, але суд її не задовольнив.

«Ти своїми очима бачиш рекламу на транспорті та будовах, а суд каже: «Ні, нічого нема. Ніхто нічого не порушував», — відкоментував Роман Семенуха.

Він також констатував, що рішення про розпуск обласної виборчої комісії є незаконним, адже термін повноважень складу ЦВК скінчився. Під час прес-конференції також підіймалося питання щодо правопорушень у передвиборчій гонці, а ЦВК як контролюючий орган навіть ставить під загрозу саме проведення виборів в області.

«Якщо на наступному засіданні ЦВК знову щось піде не так, то вибори до обласної ради можуть опинитись під ризиком непроведення», — підсумував Роман Семенуха.