Новини

Всі новини
2015-12-09

Роман Семенуха: «Я не бачу політичної волі у верхівці держави боротися з корупцією»

Наразі в Україні немає реальної боротьби з корупцією. Про це сьогодні в ефірі телеканалу «112 Україна»заявив народний депутат від фракції «Об’єднання Самопоміч» Роман Семенуха.

«Український парламент зробив чимало з точки зору створення законодавства. Ми створили Національне агентство з питань запобігання корупції, був призначений антикорупційний прокурор, але поки ми не почнемо реально боротися з корупцією, нічого не відбудеться. Я не бачу політичної волі у верхівці держави насправді боротися з нею. Як харків’янин, я часто спілкуюся зі звичайними громадянами. Люди, які працюють в реальному секторі економіки, кажуть, що за діючою владою рівень корупції не тільки не зменшився, а навіть збільшився», — запевнив депутат.

Зазначимо, що сьогодні парламент повторно розгляне законопроект про інститут громадського обвинувачення із правками президента – йдеться про право громадян, яким стало відомо про факти корупції, ініціювати порушення кримінальних проваджень.

«Це дуже добра ініціатива. Будемо дебатувати про це у Верховній Раді. Я вважаю, що цей законопроект треба приймати», — наголосив Семенуха.

Народний обранець також зазначив, що на сьогоднішній день існує велика вірогідність відставки голови уряду Арсенія Яценюка.

«Я думаю, що імовірність відставки пана Яценюка велика. Наразі у фракції «Самопомiч» тривають дискусії. Особисто я не бачу підстав голосувати за бюджет країни чи за ту начебто податкову реформу та продовження каденції Арсеній Петровича на посаді прем’єр міністра», — запевнив представник «Самопомочі».