Новини

Всі новини
2015-09-15

Роман Семенуха: «Відповідальність за те, що Кернес буде брати участь у мерських перегонах, лежить на чинній владі»

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха переконаний, що політична відповідальність за те, що чинний міський голова Харкова Геннадій Кернес буде знову брати участь у виборах на посаду мера повністю лежить на чинній владі. Про це після чергового судового засідання щодо справи Кернеса він написав у своєму блозі.

«Чи то домовленості, чи то неспроможність — стане відомо всім нам рано чи пізно. Об’єктивно хочу сказати, що Міністерством Внутрішніх справ зроблена чимала робота, але все марно… Бо коли влада хоче — злочин розкривається у найкоротші терміни. Невже не зрозуміло, що люди чекають не тільки меморіальних дошок, а насамперед повернення в країну принципу невідворотності покарання, зрештою справедливості. Люди втомилися від азійщини та «договорняків»», — зазначив Семенуха, коментуючи кримінальне впровадження стосовно Кернеса.

На думку народного обранця, саме відсутність ефективності призвела до того, що демократичним силам Харківщини не вдалося домовитися про єдиного кандидата на посаду міського голови.

«Було півтора року для відновлення справедливісті, на яку всі чекали і продовжують чекати. Але цього не сталося», — підкреслив представник «Самопомочі».