Новини

Всі новини
2015-09-30

Роман Семенуха: «Темп реформ в Україні незадовільний»

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч», харків’янин Роман Семенуха поділився своїми думками щодо впровадження європейських реформ в Україні, а також розповів, як нашій країні повернути окуповані території і зробити Харків сучасним мегаполісом.

«Наразі в Україні війна, але ми не можемо постійно прикриватися цим, — зазначив Семенуха, — Україна потребує реальних реформ. Коли ти буваєш на лінії зіткнення і спілкуєшся з бійцями, дуже важко відповідати їм, заради чого ми там стоїмо. Темп реформ незадовільний і деякі люди зовсім їх не бачать. Що стосується візового режиму, то питання виключно в тому, що Україна мало рухається для того, щоб отримати його.

На жаль, дуже часто західні партнери прямим текстом говорять нам про незадовільну боротьбу з корупцією, відсутність судової реформи, реформи прокуратури, які послідовно вимагає фракція «Самопоміч». Дуже повільно  відбувається реформа правоохоронних органів. У Харкові стартувала дорожньо-патрульна служба, але якщо ми не реформуємо безпосередньо міліцію, а не тільки змінимо назву, якщо ми не реформуємо судову систему, нові патрульні можуть розчаруватися у своїй справі. Європа розуміє, що Україна знаходиться в дуже складних економічних умовах, змушена протистояти військовій агресії, але це не виправдовує занадто повільний темп реформ у країні».

Більше дивіться в програмі «Віддзеркалення» 30 вересня о 19:00 та 22:00 на телеканалі «А/ТВК», 1 жовтня о 1:20, 3:20 та 4:35 на «7 каналі», а також о 7:00, 9:00 та 11:00 на телеканалі «АТВ/К».