Новини

Всі новини
2019-06-26

Роман Семенуха прокоментував візит Юрія Бойка до Харкова

Народний депутат від “Самопомочі” Роман Семенуха прокоментував візит Юрія Бойка до Харкова:

“Кандидат у народні депутати від партії Медведчука “Опозиційна платформа” Юрій Бойко їде агітувати у ВНЗ Харкова та обласні комунальні заклади, що прямо заборонено законом. І вишенька на торті – це зустріч з головою ОДА Юлією Світличною.

Задовго до всіх виборів на прохання колеги Олега Березюка звертався до більшості ректорів провідних харківських вишів з тим, щоб надали можливість провести для студентів неполітичну лекцію. Скрізь відмовили, аргументуючи тим, що голова ОДА проти. Жодного ректора з позицією не виявилося, всі мали свої “відмовки”: хтось захворів, хтось “поїхав у відрядження”.

Також нардеп звертався до новопризначеного керівника обласного управління охорони здоров’я з проханням про зустріч з людьми. Проте відповідь та сама: голова ОДА проти. Те ж стосується і державного підприємства Турбоатом.

“А тепер пані Світлична, очільниця ОДА, зустрічає представників “руського міра” в нашому Харкові. Питання до Президента України: Світлична точно представляє Ваші інтереси в Харківській області?”, – питає Семенуха.