Новини

Всі новини
2015-09-18

Роман Семенуха: «Представники колишньої і теперішньої влади об’єднуються заради моделювання результатів виборів»

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха в студії новин телеканалу «24» розповів про те, чого очікувати від місцевих виборів на Харківщині.

«У Харкові ситуація виглядає наступним чином: є так звані колишні і теперішні «регіонали», які представлені декількома політичними силами і частина з них перефарбовується в проукраїнські сили, і є діюча влада, яка представлена насамперед партією Петра Порошенка «Солідарність», — зазначив Семенуха.

Народний обранець підкреслив, що минула та чинна влада мають певні домовленості стосовно цих виборів.

«На жаль, є побоювання – про це я сказав Комітету виборців України – що може відбутися певне моделювання результатів виборів. І вже вчора відбулося достатньо скандальне засідання Харківської міської територіальної виборчої комісії, де розподіляли керівні посади. На жаль, представники колишньої і теперішньої влади об’єднуються заради моделювання результатів виборів. З’являються дивні соціологічні опитування від невідомих ще вчора дослідницьких центрів, які моделюють рейтинги провладних партій на дуже високому рівні, а поряд з цим авторитетні організації дають зовсім інші цифри», — наголосив представник партії «Об’єднання «Самопоміч».

Затягування судового процесу над Харківським міським головою Геннадієм Кернесом Семенуха вважає вигідним чинній  владі.

«На мою точку зору, так станеться, що чинний мер знов подаватиме свою кандидатуру на посаду Харківського міського голови. І я покладаю відповідальність за це на діючу владу, бо в них було фактично півтора року. І вся країна знає, що Харків був столицею «тітушок». З того часу фактично нічого не змінилося, і ми лише спостерігаємо ту ганебну виставу, якою є імітація суду над діючим мером Харкова. Все це нагадує певний договорняк, який має привести до їхніх бажаних результатів. Я не виключаю так званої широкої коаліції, коли діюча і попередня влада спробують отримати на Харківщині більшість для подальшого керування нашим містом», — запевняє народний обранець.

Нардеп наголосив, що «Самопоміч» буде робити все, щоб вибори пройшли прозоро й чесно.

«Я думаю, що харків’яни за півтора роки цієї страшної війни дуже сильно змінилися й вони зроблять свій мудрий вибір», — підсумував Семенуха.