Новини

Всі новини
2015-10-12

Роман Семенуха: «Політиками можуть бути самодостатні люди, які вже доказали свою ефективність в тій чи іншій галузі».

Країна, як ніколи, зацікавлена у притоку свіжої крові та новому неупередженому погляді на речі, тому дуже доречні будь-які ініціативи щодо залучення активної молоді до участі у суспільному житті. Тому програма «Молодь у дії», яку презентували 10 жовтня у презентаційно-виставковому центрі «Радмір-експохол», не має залишатись непоміченою.

На заході у ролі спікера виступав народний депутат від фракції «Самопоміч» Роман Семенуха. Він поділився своїм досвідом участі у молодіжних рухах та закликав студентів самоорганізовуватись, не боятися брати на себе ініціативу та відповідальність: «Якщо ми разом будемо прикладати зусилля та співпрацювати, наша країна буде динамічно змінюватися на краще, і за якихось 15 років вийде на якісно новий рівень».

Роман Семенуха підкреслив, що зазначене актуально для будь-яких сфер життя, адже людина найбільш ефективна в тих галузях, які їй найбільш до вподоби. «Особисто я вважаю, що політиками можуть бути самодостатні люди, які вже доказали свою ефективність в тій чи іншій галузі», — наголосив він. Досвід успіших людей, вважає народний депутат, буде корисним в справах державного значення.

Народний депутат не виключив можливість і навіть підтримав ідею, що молодь може займати місця у місцевих органах керування. «Надати студентам можливість самореалізовуватись важливо ще й тому, що за останні роки на заробітки виїхало дуже багато людей. І ще більш боляче від того, що багато з них є кваліфікованими спеціалістами, які б були корисні тут», — зазначив він. Роман Семенуха пообіцяв підтримку молоді в їхніх проектах та закликав ніколи не зупинятися на досягнутому.