Новини

Всі новини
2015-09-07

Роман Семенуха: «Парламент стає заручником дій Адміністрації Президента».

«Самопоміч» перезапустила формат утворення коаліції. Про це під час прес-конференції «Який вихід з парламентської кризи?» розповів народний депутат від фракції партії «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Насамперед, між учасниками коаліції мають відбуватися партнерські відносини. Ми фактично перезапустили формат утворення коаліції, створивши коаліційну угоду. Станом на вересень, коаліція виконує ті зобов’язання, які в неї були, десь на третину. Повернення до законодавчого плану реформ буде запорукою відновлення нормальної працездатності коаліції», — відзначив Семенуха.

За словами народного обранця, останнім часом парламент фактично стає заручником дій Адміністрації Президента.

«Це неприйнятно, коли в парламентсько-президентській республіці парламент фактично виконує вказівки АП. Ми маємо повернути парламентаризм як державну інституцію», — наголосив нардеп.

Незважаючи на це, «Об’єднання «Самопоміч» і надалі збирається працювати у складі коаліції «Європейська Україна».

«Ми у багатьох містах проводили громадські обговорення з нашими прихильниками, активістами, чи перебувати нам далі в коаліції. Загалом по Україні люди висловились за тяжку працю, але всередині коаліції. Харків’яни більш висловлювались за вихід з неї. Я це пов’язую з тим, що наше місто прикордонне, прифронтове і люди тут, як гострий нерв, відчувають усі проблеми», — розповів Семенуха.