Новини

Всі новини
2019-03-07

Роман Семенуха: Гуманне ставлення до тварин – крок до гуманізації суспільства

Сьогодні партія «Об`єднання «Самопоміч» підписала із Всеукраїнською спілкою громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України» меморандум про співпрацю з питань захисту тварин від жорстокого поводження та популяризації гуманного ставлення до тварин.

Насправді спільна просвітницька і законодавча робота у зоозахисній сфері «Самопомочі» й експертів триває кілька років як у окремих містах (наприклад, Харкові), так і в парламенті.

Напрацьовані законодавчі ініціативи щодо випадків евтаназії тварин, запровадження інституту опіки над тваринами, посилення відповідальності за порушення вимог щодо охорони особливих видів тварин і рослин, посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

На жаль, у цьому парламенті замало депутатів, які розуміють важливість максимальної уваги до зоозахисних та екологічних ініціатив. Як і загалом представників місцевих рад по всій країні, для яких питання захисту тварин – за залишковим принципом. І, на щастя, є такі приклади як центр адопції ЛКП ЛЕВ у Львові, де за кілька років змогли збільшити відсоток прилаштованих безпритульних тварин із 25 до 80 відсотків і де сьогодні завдяки зусиллям професіоналів і розумінню міської влади на 1700 львів`ян припадає лише одна безпритульна тварина.

Успішний досвід і співпраця із фахівцями своєї справи заради спільної мети – захисту тварини – це і є завдання «Самопомочі».