Новини

Всі новини
2015-12-17

Роман Семенуха: «Дуже важливо, щоб кошти громади використовувалися ефективно»

Базові речі, якими має займатися міська влада, це освіта та медицина. Про це в ефірі програми «Віддзеркалення» на «АТН» заявив народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха.

«Моя позиція дуже проста — спочатку треба підняти до реального прожитого мінімуму зарплату тим лікарям, які ходять ввечері по будинкам з малими дітьми, тому що насправді їм залишається на руки 1200-1500 гривень. Також треба підняти рівень зарплатні вчителям. Ми дивуємося, чому вчителі задіяні в порушеннях та фальсифікаціях на виборах – але ці люди доведені до такого стану, що згоджуються на будь-яку роботу, яка для них є додатковим заробітком», — зазначив Семенуха.

Нардеп підкреслив, що щороку харків’яни здають на потреби шкіл більше 500 мільйонів гривень – така ж сама ситуація відбувається і в інших галузях. У той же час Харківська міська рада пропонує віддати на наступний рік більше 53 мільйона гривень на утримання парка Горького.

«Дуже важливо, щоб кошти громади використовувалися ефективно. Має бути здоровий глузд. Безперечно парк Горького – знакове місце, але ми вважаємо, що будь-яке комунальне підприємство має бути прибутковим. Якщо ні, давайте демонополізувати цю галузь і нехай бізнес проводе тендери. Достатньо лише подивитися статистику комунальних підприємств міста, щоб побачити, що більшість з них є збитковими. Це ненормально, такого ніде нема в світі», — запевнив представник «Самопомочі».