Новини

Всі новини
2018-12-05

Роман Семенуха: Державний бюджет-2019 є прямим підкупом людей.

Народний депутат від «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха в ефірі програми “Відзеркалення” на телеканалі АТН прокоментував ухвалений Верховною Радою бюджет на наступний рік.

Я не можу не згадати про мільярд гривень, який виділено Фонду Президента з підтримки освітніх та наукових програм. Такого не було навіть за Януковича. Я вважаю, що це ніщо інше як підготовка до підкупу людей. От уявіть: Президент отримує мільярд гривень, грошей платників податків, і він буде на власний розсуд у передвиборчий період вирішувати, куди підуть ці гроші”, – каже нардеп.

Семенуха наголошує: це далеко не всі питання, які виникають щодо держбюджету. Як приклад він наводить суму, що виділено на покриття дефіциту Пенсійного фонду.

Бюджетом на 2019 рік передбачено 166 мільярдів гривень на покриття дефіциту Пенсійного фонду. Це рекордна сума за всю історію незалежної України. Але найголовніше, що це знов відбудеться на ручному режимі, непрозоро, – стверджує Роман Семенуха. – До того ж, ми так і не маємо до сих пір закону про військових пенсіонерів. А у нас в країні їх понад півмільйона. Фактично я бачу намагання влади кинути людям подачку перед самими виборами, кинути якісь копійки, щоб повернути рештки довіри та залишитись при владі”.