Новини

Всі новини
2019-07-03

Роман Семенуха. Блоги

Для мене справжніми маркерами, за якими можна оцінювати діяльність Президента. будуть кадрові призначення на посади голів облдержадміністрацій. Призначення конкретних людей – це вже не декларації, а конкретні кроки. Кроки, які продемонструють або нові підходи. або “стару політику”. Отже, зустрічайте.

26 червня Уряд в закритому режимі погодив вісім кандидатур на посади голів ОДА, які запропонував Президент. На посаду голови Луганської ОДА номіновано Віталія Комарницького.

Кого ж пропонують на керівника прифронтової області?

Ректор Луганського державного університету внутрішніх справ (перенесений у Сєвєродонецьк).

У минулому – член Партії регіонів, який в 2010 році пройшов до Луганської облради за партійними списками партії Януковича (№32).

У березні 2014 року депутатська фракція Партії регіонів в Луганській облраді, до якої входив і Комарницький, одноголосно підтримала рішення “Про політичну ситуацію в Україні та заходи щодо її стабілізації”, відповідно до яких центральні органи виконавчої влади було визнано нелегітимними і підтримано заклик звернутися до Росії по допомогу.

ЗМІ писали, що будівлі Луганського державного університету внутрішніх справ, ректором якого є Комарницький, були захоплені 11 червня, а в гуртожитки заселялись озброєні бойовики. Сам ректор розповідав зовсім іншу версію, що університет захопили тільки 11 серпня, а до цього на будівлі висів прапор України…

26 грудня 2014 року, за даними TheBabel, на сайті “МВС ЛНР” з’явився матеріал про Комарницького. У ньому бойовики стверджували, що ректор у період бойових дій “позиціонував себе прихильником молодої Луганської народної республіки”, але у вересні, скориставшись військовою блокадою Луганська, “під прикриттям представників МВС України просочився” в Сєвєродонецьк.

“Общее будущее у меня не вызывает даже сомнений. Серьезных аргументов против единства славянской культуры нет. Но есть местечковая, хуторянская идеология. Она — побочный продукт исторических процессов и испытаний. Ну захотелось в 1991 году самостоятельности. Казалось, что так будет лучше. Но между “казалось” и “оказалось” всегда есть разница” – це було сказано депутатом обласної ради Комарницьким в травні 2012 року.

Луганська обласна адміністрація з березня 2015 року має статус військово-цивільної адміністрації. Президент пропонує на очільника області, яка частково окупована Росією, людину, яка критикувала сам факт отримання Україною незалежності та є стійким прихильником держави-окупанта.

Виникає просте запитання: які і чиї завдання він буде виконувати на цій посаді? Що це: кадрова помилка чи свідома політика?