Новини

Всі новини
2018-06-27

Ремонтні роботи в Балаклії виконуються неякісно, – Тетяна Бідняк

26 червня депутатка «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Бідняк провела прийом громадян в м. Балаклія Харківської області.

В місті, де майже рік тому лунали вибухи на військових складах, люди намагаються вести мирне життя та відновлюють побут. Вони звернулись до депутатки із проханням вплинути на місцеву владу та комунальні підприємства, які мали виконати ремонтно-відновлювальні роботи, але виконали їх неякісно і не в повному обсязі.

«Оглянули чотири будинки, мешканці яких показали “недоробки”, тріщіни стін, розмиті відмостки, невідповідні водовідводні системи та невставлені вікна, двері, відсутність утеплення технічних поверхів… кожного разу бачу приклади некомпетентності людей, що називались будівельниками під час відновлення будинків, що постраждали від вибухів, що стались в березні минулого року. Це обурює», – каже депутатка.

Бідняк зазначила, що люди вимагають створити і оприлюднити графік ремонтів під’їздів багатоквартирних будинків, нарікають на невідповідність послуг за які сплачують з тим, які фактично надаються (в основному претензія стосується прибирання) та інші.

Більше 70 мешканців Балаклії прийшли вчора на прийом із своїми скаргами та проблемами. Щоб розібратись у ситуації представники фракції «Об’єднання «Самопоміч» відвідали комунальне підприємство БРР «Балаклійський Житлокомунсервіс», поспілкувались із керівництвом міста та району.

Бідняк прийом Балаклія

Бідняк прийом Балаклія2