Новини

Всі новини
2018-02-12

Прокуратура вчергове програла у справі Владислава Марченка

Сьгодні Червонозаводський суд Харкова пом’якшив запобіжний захід для заступника голови Запорізької обласної адміністрації Владислава Марченко, який також очолює Запорізький обласний осередок «Самопомочі».

Суд зняв обмеження на свободу пересування Владислава Марченка з 6 ранку до 23.00 вечора. Нагадаємо, раніше суд дозволили Марченку виконувати свої посадові обов’язки і виділив на це час з 10.00 до 14.00.

Апеляційний також суд не задовольнив клопотання прокуратури про арешт і звільнення з посади. За словами Владислава Марченка, такі рішення суду доводять неспроможність аргументів прокуратури і пред’явлених звинувачень.

«Мене звинуватили в розтраті 87 мільйонів гривень, хоча на 63 мільйони виконані роботи, а решта суми ще не переведена підрядникам, – розповів Марченко. – Всі, крім прокуратури, бачать, що багатофункціональні стадіони побудовані. Те, що суд не задовольняє клопотання прокуратури, показує неспроможність аргументів. Мені шкода, що на ці суди витрачаються гроші платників податків. Радий, що тепер зможу в повному обсязі виконувати обов’язки, в тому числі, і депутатські».