Новини

Всі новини
2019-06-19

Повернення проспекту Григоренка старої назви є провокацією партій “Опоблок” та “Довіряй ділам”, – Тарас Сітенко

Повернення імені маршала Жукова проспекту Петра Григоренка – це потурання проросійським настроям в Харкові з боку “Опоблоку” та партії мерів. Про це заявив лідер фракції “Самопоміч” у Харківській міській раді Тарас Сітенко.

Повернення проспекту Григоренка старої назви є провокацією партій “Опоблок” та “Довіряй ділам”. Вони хочуть показати своїм потенційним виборцям, проросійськи налаштованим, що є сила, яка може захищати їхні інтереси. На сьогоднішній день це об’єднання партій не має достатнього рейтингу для того, аби пройти в парламент, тому вони і влаштовують такого роду провокації. Саме на це було розраховане рішення щодо перейменування проспекту Григоренка, саме тому був запрошений народний депутат Мураєв, який представляє Опоблок на всеукраїнському рівні” – стверджує депутат.

З приводу порушення регламенту секретарем міськради Олександром Новаком, Тарас Сітенко наголосив, що такі дії є не просто зневагою до законодавства, але й проявом слабкості. “Пан Новак завжди переграє сам себе, коли не помічає явних порушень регламенту міськради. Він явно перегнув палку, і це було зроблено навмисно — в цьому я вбачаю його слабкість”, — зазначив депутат.