Новини

Всі новини
2017-09-19

Побиття Булаха і Лісічкіна – це прояви цькування владою інакодумства, – Роман Семенуха

Побиття експерта Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) Євгена Лісічкіна – це ганебна подія. Цей напад, так само, як і побиття голови ХАЦ і депутата Харківської облради від “Самопомочі” Дмитра Булаха – це прояви фактичного цькування владою інакодумства, інакомислення. Я переконаний, що ці два напади пов’язані між собою, і вони також пов’язані із антикорупційною діяльністю постраждалих.

Звертаю увагу на те, що на сесії обласної ради 31 серпня губернатор Харківської області Юлія Світлична обіцяла взяти під особистий контроль розслідування побиття Булаха. Вже минуло майже три тижні, а розслідування, наскільки я проінформований, зовсім не просунулося. Хоча правоохоронні органи володіють всіма оперативно-розшуковими ресурсами, щоби знайти виконавців злочину. На жаль, цього досі не зробили.

Тому я думаю, що ситуація може повторитись. Бо якщо зло не покаране, воно буде повертатись. Не думаю, що на рівні області хтось справді має бажання знайти винних.

Я зі свого боку, користуючись повноваженнями народного депутату України буду звертатися до генерального прокурора, до Міністерства внутрішніх справ з вимогою провести розслідування нападів. Буду робити все, що в моїх силах, і говорити про це, привертаючи увагу до ситуації у Харківській області. Для мене очевидно, що сьогодні Харків є кримінальною столицею номер один.

18 вересні у Харкові відбувся напад на члена правління Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) Євгена Лісічкіна.

30 серпня двоє невідомих побили депутата Харківської обласної ради та голову ХАЦ Дмитро Булаха