Новини

Всі новини
2018-04-18

Парадокс: Стан доріг погіршується, кількість коштів, що виділяється на ремонти, зменшується, – Сергій Могила

Сьогодні під час сесії міськради Сергій Могила запитав у мера, чи внутрішньоквартальні дороги залишаються пріоритетом міста та попросив надати прозорий план-графік реалізації адресної програми ремонтів доріг.

Депутат нагадав меру та депутатському корпусу про те, що другий рік поспіль одним з пріоритетних напрямків міської влади є дворові дороги. Проте очевидно, що стан дорожнього покриття прибудинкових доріг стає кожного року все гірше, «асфальт зходить разом із снігом».

«У 2017 році на капітальний ремонт внутрішньо квартальних доріг було виділено з бюджету міста 170 мільйонів гривень. Цього року на капітальний ремонт виділено 104 мільйони. Стан доріг погіршується, а бюджет на їх ремонт зменшується – парадокс, чи не так?», – поставив риторичне запитання депутат.

Могила також звернув увагу на те, що ремонти дорожнього покриття робляться переважно там, де це помітно: «Перекладається нормальний тротуар біля парку Горького, але в спальних районах з деяких дворів виїхати без шкоди автомобілю вже неможливо». Депутат згадав про суми видатків на будівництво зоопарку: «На планету мавп і диванчик для жирафа виділяються мільярди, а внутрішньоквартальні дороги всього міста, які знаходяться в катастрофічному стані – 100 мільйонів».

Депутат наголосив на необхідності перерозподілу коштів на користь ремонтів внутрішньоквартальних доріг, а також попросив надати план-графік з адресною програмою ремонтів та зробити його відкритим і зрозумілим.