Новини

Всі новини
2015-11-19

Олена Ворона: «Більшість у міськраді продовжує ігнорувати демократичні принципи»

Підтримка Блоком Петра Порошенка «Солідарність» і партією «Наш край» кандидатури секретаря міської ради Олександра Новака (члена партії «Відродження» — прим.) і відмова «Об’єднання «Самопоміч» від участі в голосуванні показали, хто в міськраді є «новою силою», а хто старою з новою назвою. Про це заявила депутат від «Самопомочі» Олена Ворона.

«Блок Петра Порошенка «Солідарність» і «Наш край» підтримали всі ідеї «більшості». «Самопоміч» позиціонувала себе як конструктивна опозиція, не брала участь у голосуванні за секретаря міської ради та висловила рішучу незгоду за запропоновану кандидатуру, для проходження якої до складу міськради 12 осіб відмовилися від депутатських мандатів», — підкреслила Ворона.

За її словами, команда «Самопомочі» об’єднана спільною ідеєю змін на краще, до нових стандартів відкритості та демократії. Ворона також зазначила, що учора сесія міськради вперше була відкрита виконанням гімну України. Крім того, хвилиною мовчання були вшановані загиблі під час подій Євромайдану та конфлікту на Донбасі, було надано слово активістам і зачитані їхні вимоги.

«На жаль, «більшість» у міськраді продовжує впроваджувати власні ідеї під гаслом «благополуччя харків’ян», ігноруючи демократичні принципи і розумні доводи. Невелика перемога — міський голова повідомив, що рішення про перейменування районів не будуть винесені на голосування міської ради, тому залишається надія, що міський голова не зважиться підписувати незаконні рішення і відмовиться від ідеї перейменування районів міста Харкова в імена нікому невідомих людей», — підкреслила Ворона .

Депутат також запевнила, що фракція «Самопомочі» буде неухильно відстоюватиме у міськраді ці питання і вимагатиме виконання регламенту і статуту громади Харкова.