Новини

Всі новини
2015-12-12

Олена Горошко: «На розвиток парку Горького виділяється більше грошей, ніж на освіту»

Депутат Харківської міської ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Горошко, яка також є членом комісії міськради з гуманітарних питань, у програмі «Віддзеркалення» на« АТН » прокоментувала міський бюджет на наступний рік.

За словами депутата, бюджет Харкова на наступний рік передбачає 53 342 000 гривень на розвиток парку Горького.

«Ця сума більше, ніж бюджет, який виділяється на освіту, — 53 303 808 гривень. На всі школи — а їх у Харкові близько 400. І це при тому, що директор цього комунального підприємства перебуває під домашнім арештом, і що прокотитися на одному з цих атракціонів, враховуючи ціну на квиток, не кожен може собі дозволити. Думаю, що за нинішньої ситуації у місті, виділяти на парк Горького більше 53 мільйонів гривень — кричущий факт», — підкреслила Горошко.

Депутат також зазначила, що виділення коштів з бюджету часто не передбачає фінансування важливих питань.

«Що стосується сфери освіти, мене вражає, що абсолютно не виділяються кошти на теплозберігаючі технології, які регулюють температуру в школах. Коли ми приводимо своїх дітей до школи, нам потрібно заплатити за ремонт, прибиральницю — ставка на місяць складає десь 200-600 гривень. Це робиться через благодійні фонди. Наразі багато сімей перебувають у важкому фінансовому становище, але при цьому величезні суми виділяються на парк Горького. Крім парку є ще бібліотеки, музеї, театри — достатньо зайти в Харківський художній музей, музкомедії та подивитися, в якому стані вони знаходяться. Все це вимагає детального опрацювання та реструктуризації бюджету», — зазначила представник «Самопомочі».