Новини

Всі новини
2019-06-10

Олександра Котукова призначено на посаду голови фінансової комісії Харківської обласної ради

Депутата Харківської обласної ради від “Об’єднання “Самопоміч” Олександра Котукова призначено на посаду голови фінансової комісії Харківської обласної ради!

“Самопоміч” часто стає на заваді реалізації корупційних схем та “розпилу” обласного бюджету і через це давно стала “кісткою в горлі” для певних депутатів та чиновників ХОДА. Проте у цьому випадку справедливість взяла гору – наполеглива та принципова позиція Олександра Котукова в якості заступника голови комісії з питань спільної власності територіальних громад області, заслужила на визнання та високої оцінки голови Харківської облради.

Однією з основних задач роботи фінансової комісії є затвердження та моніторинг виконання фінансових планів обласних комунальних підприємств.

Я борюсь за підвищення ефективності роботи обласних КП вже 3,5 роки. Я сьогодні нарешті з’явилась можливість на це реально впливати. Я не знаю, чи вийде в мене добитись результату. Але я обіцяю зробити все, аби комунальні підприємства області покращували свої фінансові показники, ставали прибутковими та робили значні внески до обласного бюджету, а не дотувались з нього як зараз“, – розповів про свої плани Котуков.

Він запрошує усіх бажаючих приходити на засідання комісії, які проходитимуть кожного вівторка та четверга о 14:00 за адресою: м.Харків, вул.Сумська, 64, к.24.