Новини

Всі новини
2015-10-13

Оксана Сироїд провела зустріч з юридичною спільнотою Харкова.

У приміщенні готелю “Харків-Palace” відбулася зустріч Заступника голови Верховної Ради, Народного депутата України від фракції “Об’єднання “Самопоміч” з юридичною спільнотою міста Харкова.

Зустріч пройшла у формі відкритої дискусії, коли слухачі мали можливість задавати запитання, висловлювати своє бачення та вносити пропозиції стосовно судової реформи. Оксана Сироїд зазначила, що тягнути з судовою реформою не можна, бо система вже знаходиться у глухому куті.

“Єдиний спосіб перезапустити судову систему — це відправити Верховний суд у відставку. Нинішній склад суддівського корпусу повністю себе вичерпав. Протягом останніх подій в Україні, вони мали змогу очиститися та переглянути своє ставлення до роботи, але вони цього не зробили”.

Вона також зазначила, що судді повинні бути незалежники, а Верховона Рада має бути повністю усунена від процесу їх призначення.

“Я хочу звернути вашу увагу, що зараз дуже важко знайти справді незалежного суддю, а вони мають відповидати ще таким крітеріям, як чесність та суспільна довіра”, — наголосила Оксана Сироїд.

Наприкінці зустрічі гості задали багато гострих та доречних питань, які Народний депутат пообіцяла розглянути на сесії.