Новини

Всі новини
2018-11-19

Оксана Сироїд: «Певно, жирафові необхідні комфортні умови для життя, але харків’янам тепло в оселях потрібне не менше»

Сьогодні в Україні є декілька міст, де все працює – є опалення, є водопостачання. Виникає питання: чому в одних все працює, а в інших – ні? На зустрічі із працівниками фабрики «Ефект» віце-спікерка Верховної Ради, народна депутатка від «Самопомочі» Оксана Сироїд відповідала на запитання харків’ян, яким болить економічна нестабільність, невпевненість в завтрашньому дні.

«Бідою України є те, що міста віддали під управління кримінальним угрупуванням, там, де місцева влада зрослась із місцевим криміналітетом, поліцією і прокуратурою. І тоді містом керує злочинне угрупування, яке зацікавлено лише в тому, щоб виснажити ресурси міста, а не вкластися в його добробут», — пояснює Оксана Сироїд. — Сьогодні бюджет Харкова становить 16 мільярдів гривень — це один з найбільших бюджетів в Україні. Де результат? Де харків’яни бачать, куди цей бюджет вкладається і як він використовується?».

Нардеп впевнена, що все залежить виключно від якості управління. Вона наводить приклад Львова, де ще 15 років тому холодну воду давали за графіком – три години вранці, три години ввечері. Протягом останніх 12 років, коли містом керував Андрій Садовий на посту мера, було замінено усі теплоцентралі та водопровід. «Це інвестиції, це декілька років роботи, але люди зараз мають результат. У Львові є цілодобово холодна, гаряча вода і опалення, – каже Сироїд. – Що з того часу, як Кернес став мером, покращилось? Де покращення якості життя? Чому не замінені теплоцентралі, чому водопостачання і водовідведення не оновлене. Це ж все людські гроші, бюджет — це податки, сплачені самими харків’янами. А мені кажуть, що ці гроші витрачаються на зоопарк, на будівництво «будиночка для жирафа»… Я впевнена в тому, що жирафові необхідні комфортні умови для життя. Але я переконана, що харків’янам тепло в оселях потрібне не менше».

«Містяни мають розуміти, що якість їхнього життя напряму залежить від якості тих людей, за кого вони голосують. Якщо сьогодні погано — то не голосуйте за тих людей, які роблять вам погано!», – наголошує народна депутатка.