Новини

Всі новини
2015-09-02

«Об’єднання «Самопоміч» звернулося до Антимонопольного комітету України щодо обґрунтованості цін на хліб на Харківщині

Депутати фракції політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» передали запит до Антимонопольного комітету України з приводу доцільності цін на хліб у Харкові. Про це заявив голова харківського представництва «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко під час брифінгу «Якою має бути справедлива ціна харківського хлібу?»

«Сьогодні через наших депутатів, які є у фракції «Самопоміч» у Верховній Раді, ми передали запит до Антимонопольного комітету України, особисто пану Терентьєву з метою визначати монопольність становища на ринках хлібопродуктів у Харківській області. У нас є цифри, які доводять, що ціни на хліб в Харкові найвищі в Україні. У Києві, де Антимонопольний комітет працював разом з місцевою владою, прецедент зниження цін відбувся, тому ми вважаємо, що для харків’ян ми можемо зробити те ж саме розслідування і визнати монопольне становище на ринку і знизити ціни на хліб», — розповів Сітенко.

За словами політика, висновків АМКУ члени фракції очікують за два місяці — саме стільки тривало розслідування у Київській області.

Представник «Об’єднання «Самопоміч» також наголосив, що запит було подано до Києва, тому що голова харківського антимонопольного комітету підлягає люстрації.

Звернення до Антимонопольного комітету підписали харківські депутати з «Об’єднання «Самопоміч» — Ярослав Маркевич та Роман Семенуха.