Новини

Всі новини
2017-09-20

Свавілля влади у Харкові: фракцію «Самопомочі» не пустили на сесію місьради

Сьогодні, 20 вересня, на сесію Харківської міськради не пустили фракцію “Самопоміч” і активістів. Харків’яни зібрались біля мерії і вимагали допустити на сесію представників громадськості.

О 9.30 до міськради приїхав мер Геннадій Кернес і зайшов через основний вхід. Після цього мерію закрили і нікого не пускають, навіть відкрутили ручки на вхідних дверях. Весь будинок міськради до вул. Квітки-Основ’яненка оточений поліцією. Не пускають також ні пресу, ні громадськість.

“Можна запрошувати президентів і прем’єрів на відкриття прозорих офісів, але поки звичайні люди і депутати не можуть потрапити в будівлю мерії, ні про яку відкритість влади не може бути мови”, – заявив керівник фракції “Самопоміч” Тарас Сітенко.

Депутат міськради від “Самопомочі” Игор Черняк прокоментував закриті двері так: “Сьогодні на сесії повинні виділятися колосальні гроші на зоопарк. 88 мільйонів гривень на слонів – це більше, ніж на капітальні ремонти всіх поліклінік міста. На благо міста і всіх мавп. Звичайно з мавп і слонів грошей не можна вимагати, як з батьків” – сказав він.

Серед питань, які обговорюватимуть на сесії – повернення громаді земель, виділених ЖБК по кооперативної схемою.