Новини

Всі новини
2015-10-20

Незвичний робочий ранок, або Як Тарас Сітенко баріста став.

День багатьох харків’ян починається з кави. Деякі сучасники зранку радше довірять приготування улюбленого напою професіоналам, тобто куплять у кав’ярні, прямуючи на роботу. Сьогодні півнадесяту відвідувачі «KOFEiN», що на проспекті Леніна, пили ще ексклюзивнішу, ніж зазвичай, каву — власноруч приготовану кандидатом на посаду Харківського міського голови Тарасом Сітенко.

«Контингент, який приходить вранці пити каву — це особливий контингент. Це люди, які хочуть зарядитися на хороший день. Особлива атмосфера спілкування з такими людьми, у мене з’явилося таке бажання, я звернувся до керівництва кав’ярні. І зараз я стажуюся. Пів дня. Дуже цікаво і дуже приємно, коли можеш зробити щось смачне людям», — каже кандидат в мери.

Подібні соціальні акції, каже Тарас Сітенко, це спосіб вивчити настрої харків’ян, їх надії і сподівання, а також перспективи розвитку туристичної привабливості міста в цілом.

«Для того, щоб розвивати туризм, потрібно мати транспортне сполучення, причому не тільки автомобільне і залізничне, але й авіаційне, щоб можна було з комфортом прилетіти до Харкова. Потрібно мати достатню кількість готелів усіх рівнів, хороші ресторани, які працюють цілодобово. Але насамперед — хороший інвест-клімат. Щоб харківські інвестори бажали залишитися в місті, а іноземні — не боялися за майбутнє своїх вкладень», — резюмує він.