Новини

Всі новини
2019-05-07

Невідомі особи, які називають себе «підприємцями» звинуватили депутата «Самопомочі» Віктора Кисіля у хабарництві

Невідомі особи, які називають себе «підприємцями» звинуватили депутата «Самопомочі» в Харківській облраді  у хабарництві. Скаржники звинувачують депутата в тому, що він вимагає гроші у власників продуктових магазинів, а в придорожніх торговців бензином безкоштовно заправляє свій автомобіль.

Так звані «підприємці» направили скаргу на ім’я голови Адміністрації Президента Ігоря Райніна, а він вже переслав її в прокуратуру Харківської області. Прокуратура направила скаргу до Управління захисту економіки, куди сьогодні і викликали Віктора Кисіля на безпротокольну бесіду.

«Мені складно сказати, від кого й за що прийшла «отвєтка», оскільки якихось суперечок чи конфліктів із власниками торгових точок упродовж кількох останніх років не було», – стверджує депутат.

Проте, каже Кисіль, минулого року під час сесії Харківської облради він ставив питання представникам поліції щодо неприпустимості торгівлі бензином у місцях, де діти йдуть до пісочинських шкіл. Щоправда, торгувати пальним по вул. Шевченка в Пісочині так і не припинили.

«Про всяк випадок передаю привіт і найкращі побажання Харківській обласній адміністрації. Вважаю всю цю історію перешкоджанням моїй політичній діяльності та своєрідною спробою помститися за активну громадянську позицію», – наголошує депутат.