Новини

Всі новини
2018-06-13

Немає жодного сенсу продовжувати приватизацію “Турбоатому”, – Роман Семенуха

Народний депутат України Роман Семенуха разом із колегами з фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській міській раді Оленою Вороною та Андрієм Саєнком відвідали харківське державне підприємство «Турбоатом». Обговорили з представниками профспілок і колективу поточні питання.

Позиція «Самопомочі» залишається твердою і послідовною: немає жодного сенсу в сучасних умовах продовжувати приватизацію цього унікального стратегічного об’єкту. Підприємство генерує прибуток, регулярно і вправно сплачує дивіденди державі. Окрім всього іншого це робота декількох тисяч харків’ян.

«Нам головне – зберегти колектив, залишити людям роботу і передати знання», – на цьому наголосили під час зустрічі з депутатом представники профспілки підприємства.

Нагадаємо, що під час години запитань до уряду Вікторія Войцицька задала питання Гройсману: в чому логіка уряду продати стратегічне підприємство? Публічно пан Гройсман висловився за продаж додаткових 25% підприємства. Простежити тут логіку інтересів держави стає дедалі складніше.