Новини

Всі новини
2018-08-22

Наші діти мають пишатись Харковом, – Олена Горошко

Олена Горошко, депутатка від “Самопомочі”, під час сесії Харківської міськради запропонувала захід, який дозволить підвищити рівень обізнаності харківських школярів стосовно культурного та історичного надбання нашого міста.

Під час виступу депутатка акцентувала на тому, що Харків є потужним культурним, економічним, інформаційним та інтеллектуальним вузлом сучасної європейської цивілізації, і функціонування саме в якості такого вузла є засадою процвітання міста.

“Вважаю, що ми маємо виховувати у наших дітей почуття гордості за рідний Харків, вони повинні знати, чим унікальне наше місто, чому воно варто того, аби жити і працювати в ньому. Ми маємо дбати про те, аби молодь отримала цю інформацію, щоб вони любили своє місто та пишались ним”, – наголосила Олена Горошко.

Ідея депутатки полягає в тому, щоб видати буклети для школярів, в яких міститиметься інформація про харківські найвідоміші пам’ятки. Йдеться про будівлі та місця, які відіграють або відігравали визначну роль в історії міста, зокрема, Держпром, старовинні собори, пам’ятники.

“Для першачків такі буклети, – пропонує Олена Горошко, – можуть бути у вигляді розмальовок. Для старшокласників — міститимуть цікаві факти: про те, що саме в Харкові був встановлений перший пам’ятник Тарасові Шевченку, вперше відбулось розщеплення атому, перша жінка захистила звання доктора наук тощо”.

Депутатка впевнена, що історико-культурний бренд Харкова варто формувати у харків’ян вже зі шкільного віку.