Новини

Всі новини
2015-10-22

Ярослав Маркевич про Тараса Сітенка: «Я впевнений, що Харкову потрібен саме такий мер»

Народний депутат Ярослав Маркевич в ефірі програми «Віддзеркалення» на АТН розповів про переваги кандидата на посаду Харківського міського голови від партії «Об’єднання «Самопоміч» Тараса Сітенка.

«Тарас Сітенко — це людина, яка сама побудувала себе і свій бізнес. Це бізнес, що не зароблений на бюджетних преференціях, відкатах від отримання тендерів. Він також ніяк не пов’язаний з нафтою і газом, де найчастіше отримання ліцензії на цей вид діяльності є корупційним. Це чистий бізнес — сільське господарство, торгівля — те, чим Тарас почав займатися багато років тому і продовжує донині. Ці навички, як на мене, чудово його характеризують, як людину організовану, виважену, впевнену у собі, людину, яка не кидається словами, а методично робить свою справу. Я впевнений, що Харкову потрібен саме такий мер», — запевнив Маркевич.

Народний депутат також зазначив, що рішення прийти на вибори — індивідуальне для кожної людини.

«Втім, якщо ти відчуваєш себе громадянином України, — це твій обов’язок. Якщо ти вважаєш, що ти громадянин цієї країни — ти повинен прийти і проголосувати. Потрібно любити себе і робити так, як ми хочемо — а так буде тільки тоді, коли ми самі прийдемо на виборчі дільниці і проголосуємо. Чим вище явка — тим більше легітимними буде міська та обласна ради. Я дуже прошу харків’ян прийти на виборчі дільниці та проголосувати», — наголосив Маркевич.

Нагадаємо, у виборчій бюлетені до Харківської міської ради «Об’єднання «Самопоміч» буде представлено під номером 13, до Харківської обласної ради — під номером 1.