Новини

Всі новини
2015-04-17

Народні депутати від «Самопомочі» зустрілися з представниками ОСББ на Салтівці

Сьогодні народні депутати від «Самопомочі» Альона Бабак, Ярослав Маркевич, Роман Семенуха зустрілися з мешканцями багатоповерхівок, які входять до складу ОСББ та кооперативів на Салтівці. Вони обговорили з громадою питання ремонту доріг, під’їздів, покрівлі, а також питання впровадження енергозберігаючих програм в багатоквартирних будинках.

«Наша філософія полягає в тому, що ми не віримо в те, що наша держава відновиться з Києва. Держава відновиться через самоорганізацію, через сильні місцеві громади . Тому ми активно виступаємо за наймасовішу організацію ОСББ та інших форм колективної власності» — заявив народний депутат України Роман Семенуха.

У мешканців багатоповерхівок проблеми схожі, на їх вирішення часто не вистачає грошей. Тому саме їхні інтереси зараз активно лобіюють у Верховній Раді, розповідають нардепи.

«Люди кажуть — землю нам відвели, а у власність не дали, чому ми платимо податок на землю. Абсолютно логічне питання і зараз у Верховній раді є Закон №1565 «Про особливості правовласності в багатоквартирних будинках», в якому написано, що земля на прибудинковій території є землею, що належить співвласникам багатоквартирних будинків» — пояснила народний депутат від «Сампомочі» Альона Бабак

Наразі «Самопоміч» наполягає на ухваленні законів, які передадуть ОСББ у власність прибудинкову землю та нададуть широкі повноваження щодо управління багатоповерхівками.