Новини

Всі новини
2018-06-12

“Найголовніше в Балаклії – повернути людям спокій”, – Роман Семенуха

У балаклійців у домівках досі стоять зібрані тривожні сумки. Люди бояться повторення минулорічних подій.

Сьогодні, 12 червня, народний депутат Роман Семенуха під час візиту до Балаклії відвідав військове містечко і зустрівся з місцевими мешканцями, які найбільше постраждали під час вибухів на арсеналі у 2017 році. У багатьох будинках вже поставили нові вікна, двері, але цього замало, кажуть люди. Найбільш гостро досі стоїть питання відчуття безпеки – серед звичайних мешканців, лікарів і вчителів.

Найголовніше в Балаклії – повернути людям спокій. Люди заспокояться, коли будуть впевнені, що вибухи на арсеналі більше не повторяться. Представники Міноборони мають приїхати і з’ясувати, куди пішли виділені державою на ліквідацію наслідків вибухів 150 мільйонів гривень, а також переконати місцевих мешканців, що повторення трагедії не буде“, – зауважив Роман Семенуха.

Семенуха в Балаклее

Народний депутат наголосив, що фракція “Самопоміч” буде ініціювати виділення з обласного бюджету коштів на відшкодування балаклійцями втраченого майна – не лише будинків, але й гаражів, автомобілів, льохів тощо. Люди самі мають дбати про захист своїх прав, зауважив народний депутат. Він порадив місцевим мешканцям, у яких багато питань щодо якості ремонту їхніх будівель, збирати звернення і подавати колективні позови до державних органів на відшкодування збитків від вибухів на військовому арсеналі.

Влада має відзвітувати, чи можуть мешканці Балаклії почуватися в безпеці, адже навесні 2018 року вибухи повторилися. Крім того, у поточному році були виділені 534 мільйони гривень із державного бюджету на утилізацію складів ЗСУ й арсеналів.