Новини

Всі новини
2018-12-29

На різдвяне оформлення площі Свободи комунальні підприємства Харкова витратили майже 16 мільйонів гривень, – Дмитро Булах

Головна ялинка міста обійшлась бюджету в 2 мільйони гривень, а з урахуванням витрат на прикраси, штучну хвою, ілюмінацію, вартість ялинки склала майже 7 мільйонів. Про це розповів в ефірі «UA: Українське радіо Харків» депутат від «Самопомочі» в Харківській облраді Дмитро Булах.

«Кошти, витрачені на облаштування площі, – це гроші харків’ян, сплачені ними у вигляді податків. Нагадаю, що це витрачаються не кошти Кернеса, його заступників чи директорів комунальних підприємств. Це наші з вами гроші, за які встановлюють ці ялинки, і за які організовують всі свята. Питання не в тому, що хтось проти святкувань, питання в тому, що потрібно правильно розставляти пріоритети в міському господарстві», – наполягає депутат.

Булах також звернув увагу на те, що місто не отримає взагалі ніякого прибутку від ярмарку, який розташований на площі: «Мене, м’яко кажучи, дивує, рішення міськради про те, що будь-якому підприємцю безкоштовно надається центральна площа міста для проведення ярмарків».

Депутат розповів що, до підприємців, які хочуть отримати право на організацію новорічного ярмарку, існує вимога – наявність досвіду проведення таких заходів в минулому. Однак ФОП Сорокін В.М, який виграв конкурс на організацію цьогорічного ярмарку, був зареєстрований за 29 днів до подачі документів. «Маю сумнів, що за цей час підприємець Сорокін набув той досвід, який дозволяв би йому провести цей ярмарок. Я вважаю неправильним віддавати площу тому, хто не відповідає вимогам, і тим більше, безкоштовно. Бо на цьому можна заробити і направити кошти на ремонт тепломереж, на прибирання вулиць. Замість цього, ці гроші йдуть конкретному підприємцю», – наголошує Булах.