Новини

Всі новини
2019-01-24

«Ми йдемо разом, щоб перемагати», – Василь Гацько

Співголова «Демократичного Альянсу» Василь Гацько відвідав Харків. Під час поїздки він зустрівся з трудовими колективами харківських підприємств, жителями міста та молоддю. Зокрема, Гацько говорив про майбутні вибори, політичні об’єднання, та яким має бути кандидат в президенти.

Лідер «ДемАльянсу» наголошує, що перемогти на виборах можливо лише через об’єднання проукраїнських демократичних сил і висунення єдиного кандидата буде єдиним правильним рішенням. Союз «ДемАльянсу» і «Самопомочі» — перший крок на цьому шляху.

«Якщо в березні люди прийдуть на виборчу дільницю та побачать 5-7 прізвищ, це буде поразка. Це означатиме, що ми стаємо співучасниками програшу країни олігархату, – стверджує Гацько. – Я зараз дивлюсь на рейтинги українських політиків, які беруть участь в президентських перегонах, і кандидати, які знаходяться на перших місцях — ті самі люди, які управляють Україною понад 20 років. Весь цей час вони старанно будували країну олігархів і бідних людей». Тому, за словами Гацька, найголовніше завдання на сьогодні — мобілізуватись, боротись та перемогти на президентських виборах.

Лідер «ДемАльянсу» впевнений: на виборах у 2019 році у нас буде унікальна можливість змінити такий стан речей. Але українці повинні зробити вибір на користь правильного кандидата. На думку Гацько, першочергова вимога до майбутнього президента — незалежність від олігархату. Друга — це має бути людина, у якої є успішний досвід управління. Третя — це кандидат, який здатен сформувати ефективну команду. Саме тому він та його політична сила вирішили підтримати на виборах Андрія Садового, який відповідає усім цим вимогам.

«Той стан, в якому ми отримаємо країну у 2019, — стане величезним викликом для нас. Ми об’єднали свої зусилля і йдемо великою ефективною командою, щоб не просто взяти участь у президентських і парламентських виборах, а боротись за перемогу. Іншого варіанту у нас немає!», – наголосив Василь Гацько.