Новини

Всі новини
2015-09-28

Молоді вчені Харкова підтримали висунення кандидатури Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови

Сьогодні, 28 вересня, в Інституті патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка відбулися збори Ради молодих вчених ортопедів-травматологів Харкова. Учасники підтримали кандидатуру Тараса Сітенко на посаду Харківського міського голови.

Виступаючи з промовою перед аудиторією, політик озвучив основні тези своєї виборчої кампанії, відзначивши, що у разі обрання міським головою він зробить Харків мегаполісом, який буде змагатися не тільки з українськими, а й зі світовими містами за фінанси, людей та події. Перше, що він зробить на посаді мера, — набере заступників та директорів департаментів за відкритим конкурсом. Наступним кроком Сітенка буде впровадженням електронного уряду — щоб прийняття бюджету міста та усіх рішень було прозорим.

Говорячи про впровадження медичної реформи, голова Харківського представництва «Самопомочі», який раніше працював в інституті Ситенка ортопедом-травматологом, зазначив, що вона спрямована на те, щоб відійти від існуючої системи Семашка.

«Пацієнт повинен сам обирати, в якому медичному закладі йому лікуватися і гроші мають піти за ним. Реформувати потрібно також систему дільничних лікарів – їх має обирати громада», — впевнений Сітенко.

Молоді вчені одностайно підтримали кандидатуру Сітенка на посаду міського голови.

«Тарас Олександровича я знаю протягом більш, ніж десяти років. Увесь цей час він допомагає нашому закладу. За його підтримкою ми провели кілька конференцій міжнародного рівня. 12 членів нашої ради мали можливість представити Україні на міжнародній ортопедичної арені. Це людина, якій не байдужа вітчизняна медицина, не байдужі молоді фахівці. Мені відомо, що Сітенко підтримує не тільки наш заклад, тому мені хочеться, щоб він допоміг харків’янам жити гідним життям», — зазначив Станіслав Бондаренко, старший науковий співробітник відділу патології хребта Інституту ім. проф. М.І.Ситенка та голова Ради молодих вчених інституту.

«Тарас Олександрович — людина слова, яка багато допомагає інституту. На жаль, в медицині зараз багато проблем, молоді вчені залишають нашу країну. Якщо Тарас Олександрович виграє на виборах, ситуація в Харкові буде кардинально змінюватися. За його підтримки молоді сили будуть вливатися в розвиток нашого міста, з’явиться стимул для того, щоб Харків знову став інтелектуальним центром України», — додав Зорик Арутіновіч, лікар-ортопед-травмотолог та клінічний ординатор Інституту патології хребта та суглобів ім. проф. М.І.Ситенка.