Новини

Всі новини
2018-01-26

Молоді депутати від “Самопомочі” вирушають в США на навчання

25 представників міських рад з усієї України у лютому вирушать до Сполучених Штатів Америки для здобуття нового досвіду, встановлення нових зв`язків для майбутніх проектів та перейняття кращих практик за програмою «Відкритий світ»! Серед них троє представників ХООПП «Самопоміч» — депутатки Харківської міської ради Наталія Коваленко, Марія Мезенцева та депутат Дергачівської районної ради Андрій Зайцев.

Програма «Відкритий світ» призначена для молодих суспільно-політичних лідерів усіх рівнів – від регіонального до національного. Головною метою програми є формування кращого взаєморозуміння між Сполученими Штатами та різними країнами світу шляхом надання молодим лідерам цих країн можливості безпосередньо спостерігати і пізнавати досвід американського політичного, ділового та громадського життя.

Наталія Коваленко, депутат Харківської міської ради, поділилася очікуваннями щодо поїздки: «Основними темами поїздки будуть: «Управління місцевими громадами», «Розвиток неурядових організацій», «Розвиток освіти», «Верховенство Права». США, беззаперечно, є однією з найбільш розвинених і впливових країн світу, демократичною та правовою державою. Для мене, і як для представника органів місцевого самоврядування, і як для юриста, є дуже цікавими для вивчення взаємодії органів місцевого самоврядування та державної влади, правової системи США та ролі верховенства права в американському суспільстві, розвитку демократичних інституцій, співпраці неурядових та громадських організацій з органами державної влади, місцевими громадами, бізнесом, методами розробки і фінансування програм тощо. В межах поїздки заплановано багато зустрічей і знайомств, і ми також будемо презентувати рідне місто. Вважаю, що такий досвід та побудова партнерських відносин з розвиненими країнами світу є вкрай важливими для подальшого становлення України, протидії агресії, особливо в такий важкий перехідний для нашої країни час. Матиму за честь взяти участь у цій програмі!».