Новини

Всі новини
2017-10-15

Міська влада будує «Потьомкінську дєрєвню», за фасадом якої просто краде гроші та продає землю, – Тарас Сітенко

Біля пам’ятника Тарасу Шевченко відбулась зустріч із Міхо Саакашвілі та мітинг громадських активістів та представників проукраїнських демократичних політичних сил із метою об’єднати зусилля в боротьбі за Велику політичну реформу.
Лідер фракції «Самопоміч» у міськраді Тарас Сітенко у своїй промові акцентував увагу на ганебні факти закритості та непрозорості роботи місцевої влади, яка боїться громадських активістів та єдину опозиційну партію, не допускаючі на засідання міськради. Депутат також нагадав присутнім про закритість та одноосібність прийняття усіх рішень, що стосується витрат з міського бюджету: на зоопарк замість лікарень та шкіл, на дотації неефективним та збитковим міським комунальним підприємствам тощо. «Помпезні відкриття, перерізання стрічок, нові лавки та зоопарк – це основна робота керівництва міста з метою приховати свої махінації. Для нас із вами будують «Потьомкінську дєрєвню», за фасадом якої просто крадуть гроші та продають землю», – підсумував Тарас Сітенко.

З темою розкрадання землі також виступив Олексій Голіков – активіст ГО «Альтернатива» та помічник депутата облради від «Самопомочі» Андрія Канашевича. Він розповів про систематичну маніпуляцію із землею, яку здійснює начальник Головного управління Держгеокадастра в Харківській області Євген Оберемок разом із місцевими головами районних держадміністрацій. Розкрадання землі носить масовий характер, мешканці роками намагаються оформити у власність землю, яка зрештою опиняється у володінні людей з близького оточення місцевих чиновників. За словами активіста, злочинні дії Оберемка прикривають правоохоронні органи і люди, чию землю відібрали, не можуть добитись справедливості роками.
golkov-1024x682