Новини

Всі новини
2019-06-25

Мешканці Мерефи обурені незаконними геологорозвідувальними роботами, – Артем Фисун

Мешканці Мерефи обурені незаконними геологорозвідувальними роботами, які проводить компанія ТОВ “Геоюніт”. Про це повідомив депутат Харківської районної ради від “Самопомочі” Артем Фисун. Він побував на зустрічі жителів Мерефи з місцевими депутатами та представниками “Геоюніта”.

Люди скаржаться на постійні гучні роботи, які відбуваються у них прямо під дворами та руйнують будинки. Мешканці Мерефи кажуть: вода в місцевих криницях відсутня саме через те, що роботи проводяться зі значними порушеннями”, – стверджує депутат.

Цікаво, що компанія “УКРГАЗВИДОБУТОК ”, яка по факту збирається видобувати газ, належить депутату “Опозиційного блоку” Вадиму Новинському. З відкритих джерел стало відомо, що “УКРГАЗВИДОБУТОК” до 2027 року має спеціальний дозвіл на промислову розробку Островерхівського газоконденсатного родовища, що знаходиться неподалік Мерефи, – каже Артем Фисун.

Ні зустрічі була присутня депутатка Харківської облради Валерія Мураєва, колишня дружина Євгенія Мураєва, який є політичним соратником Вадима Новинського. “Депутатка Мураєва, мабуть, вирішила попіаритись перед виборами до ВРУ, спробувавши виступити посередником у спорі між геологорозвідувачем та Мереф’янською громадою. Вона вислухала людей, при цьому лаяла геологорозвідну компанію. Проте по факту перевела увагу людей від компанії, яка здійснюватиме безпосередню діяльність з видобутку газу, – наголошує депутат. – Та чи буде вона допомагати людям відстоювати своє законне право на здорове довкілля і безпеку, виступаючи проти політичного союзника свого колишнього чоловіка? Звичайно, що ні!”.

26 червня депутати Мереф’янської міської ради під час сесії мають заборонити видобуток газу. Сподіваюсь, місцеві депутати проконтролюють процес прийняття рішення, – прокоментував Артем Фисун.