Новини

Всі новини
2018-06-07

Мешканці Люботина незабаром опиняться в небезпеці, – Віталій Бушковський.

Депутат заявив про це під час сесії Харківської міської ради. За словами Бушковського, під час будівництва люботинського сміттєпереробного комплексу, забудовниками було допущено низку порушень, що роблять цей об’єкт екологічно небезпечним.

Віталій Бушковський звернувся до губернаторки Харківської області Юлії Світличної з пропозицією розширення завдання робочої групи на коло питань пов’язаних з вивчанням можливості перепрофілювання Комплексу з сортування та захоронення на виключно сортування. «Це, на думку фахівців, надасть можливість уникнути проблем забруднення прилеглих до Комплексу територій, зокрема територій та 9 ставків, токсичними фільтратами, та зніме існуюче на сьогодні соціальне напруження від порушень чинного законодавства», – акцентував депутат.

Він звернув увагу депутатів на те, що Комплекс зведено на відстані 277 метрів, хоча має бути не менше 500 метрів. Також правила розміщення Комплексів з переробки твердих побутових відходів вимагають, щоб будівництво відбувалось за межами зон можливого впливу на водозабори, поверхневих вод та курортних зон. Проте ця норма закону також була проігнорована забудовниками.