Новини

Всі новини
2019-01-25

Марія Мезенцева стала учасницею Азіатського форуму глобального управління

Депутатка від «Самопомочі» в Харківській міській раді Марія Мезенцева відвідала Азіатський форум глобального управління. Разом з 47 учасниками з 32 країн світу депутатка взяла участь в обговоренні важливих проблем, таких як корупція, бідність, права людини, насилля, охорона навколишнього середовища.

«Чи зможемо ми до 2030 року подолати бідність, яка, наприклад, в Індії з населенням 1,3 мільярда людей (1/6 планети) є одним з найбільших викликів? Чи вдасться нам подолати голод? Чи зможемо забезпечити доступ до освіти всім охочим? Або навіть простіше: чи може кожен з нас відмовитися від використання пластику, а торговельні компанії світу перейти на екопакування? Всі ці завдання покладені на кожного з нас, вже зараз ми можемо робити перші кроки, які вплинуть на майбутнє!», – наголошує Мезенцева.

Вона розповіла, що її як депутатку міськради, під час Форуму особливо хвилювало питання безпечного та інклюзивного міського простору: «Зараз ця тема є вкрай важливою, адже до 2030 року 60% населення буде жити саме в містах». Тому Марія Мезенцева домовилась зі спеціалісткою Моеною Дас, яка працює в офісі мера Нью-Йорка, щодо перейняття досвіду з побудови комфортного міського простору.

Також під час поїздки депутатка з метою подальшої роботи над спільними проектами в Харкові встановила контакти з різними організаціями: Organisation for Economic Co-operation and Development (OECD), Centre for Feminist Foreign Policy (CFFP), American University of Beirut, Council on Energy Environment and Water, Government Cybersecurity Policy and Strategy, Microsoft, Cuber Law International.