Новини

Всі новини
2017-10-12

Має з’явитись конкуренція між лікарями, – Олег Березюк

Сьогодні, 12 жовтня, голова фракції «Самопоміч» у Верховній Раді Олег Березюк та його колега, народний депутат Роман Семенуха зустрілись з мешканцями села Черкаська Лозова. Виявилось, що найболючшою тут є проблема медичного обслуговування. Люди не хочуть, щоб в районі закрилась лікарня та пункт надання первинної медичної допомоги.

Мешканці Черкаської Лозової обговорили з депутатами реформу охорони здоров’я і ті зміни, які відбудуться в наданні медичних послуг, переваги страхової медицини.

«Має з’явитись конкуренція між лікарями. Завдяки медичній реформі грошова сума, яку будуть отримувати лікарі та медзаклади, залежатиме від кількості пацієнтів – людей, які захочуть у них лікуватися. Якщо пацієнт прийде до лікаря і буде ним задоволений, то всім про це розповість і порадить саме цього спеціаліста своїм родичам і знайомим. Це буде ринок, буде конкуренція між лікарями. В них з’явиться стимул добре працювати, підвищувати кваліфікацію. А зараз лікарів багато, але нема до кого піти. Нам потрібна страхова медицина»,– сказав Березюк.

Крім медичного обслуговування, люди виявили цікавість до змін, що принесе пенсійна реформа. Поскаржились на проблеми Дергачівського сміттєзвалища та неякісні дороги.