Новини

Всі новини
2015-10-03

Лідер парламентської фракції «Об’єднання «Самопоміч» знайшов у Харкові трохи від Львову

Депутати Верховної Ради від політичної партії «Об’єднання «Самопоміч» Олександр Опанасенко, Роман Семенуха, Ярослав Маркевич на чолі з головою фракції Олегом Березюком відвідали ПАТ «Харківський плитковий завод». Їх супроводжували кандидат на посаду Харківського міського голови Тарас Сітенко і кандидат в депутати міської ради, комерційний директор підприємства Назар Ванюшин.

Народних обранців познайомили з виробничими потужностями та трудовим колективом.

Олег Березюк, який до обрання в парламент працював у Львівській міській раді та заступником мера, розповів, що кілька років тому одній з вулиць міста було потрібно замінити автентичну плитку, але знайти з відповідним візерунком довгий час не вдавалося. Нещодавно він приїздив до Львова і побачив, що площу замощують відповідною плитку.

Сьогодні під час візиту до Харкова лідер фракції ВР «Об’єднання «Самопоміч» дізнався, що дизайн розробили та виготовили її на ПАТ «Харківський плитковий завод».

«Ваша робота, де поєдналася Галичина зі Слобожанщиною, справді. Це дуже зворушливо. І буде так вже сотні років стояти» , — зауважив Олег Березюк.