Новини

Всі новини
2015-09-01

Компетентні органи мають з’ясувати справедливість цін на хліб у Харкові

До депутатів фракції «Об’єднання «Самопоміч» декілька разів зверталися з повідомленням, що у Харкові хліб дорожче, ніж по всій Україні. Про це розповів в ефірі програми «Депутатський звіт» Роман Семенуха.

За його словами, було перевірено кілька регіонів. Фотозвіти доводять, що у Харкові типові сорти хліба дійсно дорожче. «Активісти банально відвідали торгівельні точки і подивилися, скільки коштує хліб, зробили контрольну закупку. Виявилося, що дійсно в Харкові в середньому батон або звичайна буханка білого хліба коштує, якщо порівняти, наприклад, з Києвом, на 2 або більше гривень дорожче», — уточнив народний депутат.

Він наголосив, що обласна влада декілька років поспіль звітує про рекордні врожаї пшениці. До цього слід додати невисоку вартість робочої сили тощо.

«Я думаю, хай цим займаються компетентні органи. На сьогоднішній день ми фіксуємо факт в тому, що хліб є необґрунтовано завищений. Це є факт. На сьогоднішній день хліб дорожче, аніж в Києві, місті, яке за всіма показниками дорожче, у Харкові хліб дорожче», — підсумував політик, зазначивши, що буде інформувати про перебіг подій.