Новини

Всі новини
2019-04-18

Іван Ракич звернувся до мера Харкова з проханням втрутитись в процес ремонту доріг в Жихорі

Депутат Харківської міської ради від «Самопомочі» Іван Ракич під час сесії звернувся до мера із проханням втрутитись в процес ремонту доріг в Жихорі, що знаходяться в катастрофічному стані. Зокрема, він попросив зобов’язати відповідні департаменти та підрозділи міськради розробити детальний план, виділити фінанси та розпочати ремонтні роботи.

Ракич наполягає на тому, що відновлення доріг в цьому районі є терміновою задачею: «Мешканці Жихоря, замість нормально жити, кожного дня мають вчиняти героїчні подвиги. Через відсутність доріг скасовано автобус, який возив дітей до школи та дитсадка і тепер мешканці мають пішки вести дітей під дощем або снігом по бездоріжжю та багнюці. До віддалених вуличок району не доїжджають ані “швидка”, ані аварійно-рятувальні служби. Постійно відбуваються ДТП через аварійність доріг», – розповів депутат.

При цьому звернення до чиновників не дають жодного результату, – каже Ракич. «Після минулої сесії, на якій я підняв це питання разом із тисячами наших з вами виборців, були отримані ганебні відписки від чиновників. Відбулося дві зустрічі так званої виїзної комісії з вирішення цих питань, за підсумками яких мешканці Жихоря почули лише “це не в нашій компетенції”, “ми не маємо повноважень”, “це багатомільйонні витрати, грошей немає», – обурений депутат.