Новини

Всі новини
2019-05-14

Іван Ракич: Ремонтні роботи не є підставою зносити намет “Все для перемоги”

Сьогодні на площі Свободи поруч із волонтерським наметом знову з’явилась техніка КП “Харківські теплові мережі”: вантажні бортові самоскиди, трактори і аварійні кунги. Через те, що мер нещодавно проанонсував ймовірне знесення намету, на площу почали з’їжджатись харків’яни, аби цьому завадити. Після суперечки активістів із комунальниками, аварійно-технічні автівки КП “ХТМ” залишила площу. Пізніше техніка повернулась, люк з аварійною теплокамерою відкрили, комунальники обстежили колектор і повідомили, що ремонт триватиме мінімум місяць.

Іван Ракич, депутат міськради від “Самопомочі” каже, що був вчора в “ХТМ”, спілкувався з керівництвом і бачив документи стосовно необхідності ремонту колектора на площі Свободи. “Я на власні очі переконався, що колектор дійсно перебуває в аварійному стані. І, звичайно, його треба ремонтувати, як і решту пошкоджень тепломереж по всьому місту“. Він пообіцяв надіслати відповідні запити до КП “Харківські теплові мережі” та Департаменту комунального господарства стосовно робіт з капітального ремонту колектору і теплових мереж на площі Свободи.

Але, каже Ракич, колектор не проходить під наметом, тому жодних підстав зносити його задля проведення ремонтних робот – немає. “Складається враження, що техніку в такий кількості і саме зараз зганяють для того, щоб роздратувати людей, які не згодні із рішенням прибрати намет. Для обстеження колектору вистачило б 1-2 автівок. Та й обраний для ремонту час викликає сумніви – в співпадіння часу, коли виник намір знести намет, і часу початку ремонту, повірити важко. Цей намет є нагадування містянам, які живуть в мирному місті, про тих, хто їх зараз захищає ціною свого життя. І водночас – це наш блок-пост, це попередження тим, хто зазіхає на наше місто, що Харків – це Україна, і ми його ніколи не віддамо!“, – наголошує депутат.

Завтра, 15 травня, відбудеться засідання виконкому Харківської міської ради, на якому може бути ухвалено офіційне доручення щодо зносу намету.