Новини

Всі новини
2015-09-18

Громадськість Харкова висунула Тараса Сітенка кандидатом в мери міста

Учора в результаті публічного обговорення Харківське представництво «Об’єднання» Самопоміч» та громадськість міста висунули кандидатом на посаду Харківського міського голови бізнесмена Тараса Сітенка.

Директор Харківського комп’ютерно-технічного коледжу НТУ «ХПІ» Едуард Рубін, представляючи кандидата, повідомив, що перед формуванням своєї виборчої програми Тарас Сітенко зустрівся із самими різними групами — вченими, педагогами, юристами, медиками, фахівцями ІТ-галузі, волонтерами. І кожна група давала йому рекомендації, які пункти потрібно включити в програму. Тому в програмі кандидата в мери Тараса Сітенка враховані сподівання харків’ян.

Свій виступ Тарас Сітенко почав філософськи. Він зазначив, що в усьому світі зараз боротьба йде в трьох напрямках: за людський потенціал, фінансові ресурси та події (фестивалі, чемпіонати тощо).

«І в цій боротьбі ми змагаємося не на рівні держав, а на рівні мегаполісів. Мегаполіси виступають суб’єктами політики і боротьби. Ми конкуруємо з мегаполісами не тільки всередині країни, не тільки з Києвом, Львовом, Дніпропетровськом, Одесою, але і з Варшавою, Бухарестом, Будапештом, Тель-Авівом. Великою проблемою нинішньої міської влади є повне нерозуміння цього. У нашого міста немає стратегії, де ми повинні опинитися в процесі цього змагання. Всі дії зводяться до латання дір у прямому і переносному значенні «, — констатує політик.

Представляючи свою програму, Тарас Сітенко зробив акцент на тому, що це план розвитку Харкова. Основними напрямками в ньому є:

— Освіта.

— Наука.

— Безпека.

— Здоров’я.

— Високий рівень послуг.

— Працевлаштування громадян.

— Мобільність і доступність.

— Бізнес.

— Дух міста.

— Свобода.

Тарас Сітенко підкреслив, що він спирається на команду однодумців, своїх друзів і близьких, і має намір пройти цей шлях до кінця, яким би він не був.

Детальну програму — після обговорення з експертами та громадськістю політик обіцяє представити харків’янам — вже наступного тижня.