Новини

Всі новини
2015-09-21

Грамотна і скоординована реалізація проекту «Електронний уряд» рухає Україну вперед, — Роман Семенуха

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха вважає впровадження на Харківщині проекту «Електронний уряд» важливим кроком в подоланні корупції. Про це він зазначив на своїй сторінці у Facebook.

«Безумовно дуже добре, що Харківська область обрана як пілотна у реалізації проекту Портіса в сфері «Електронний уряд». Грамотна і скоординована реалізація кожного подібного проекту рухає нашу країну вперед, а прозорість зменшує корупційні ризики та відновлює довіру людей», — написав Семенуха.

На думку народного обранця, також дуже важливо, щоб процедура залучення виконавців проекту була прозорою.

«Скерував депутатський запит до облдержадміністрації щодо умов залучення компанії “Portis Consulting”, компетенції Portis, та конкретної технології Microsoft SharePoint до побудови системи електронного урядування в Україні», — підкреслив Семенуха.

Зазначимо, що Харківська область обрана пілотним регіоном в реалізації проекту «Електронний уряд». Розробкою та впровадженням проекту буде займатися британська компанія «Portis Consulting». До роботи над електронним урядом також залучать місцеві IT-компанії.