Новини

Всі новини
2018-08-22

Харківську міскраду запросили взяти участь у програмі стажування для молоді, – Марія Мезенцева

Сьогодні, під час засідання 21 сесії Харківської міскради, виступила депутатка від фракції “Самопоміч” Maria Mezentseva. Вона розповіла про те, що до неї звернулись представники організації ‘American Councils’ із запрошенням до Харківської міської ради взяти участь у програмі стажування в органах державної влади для студентів старших курсів вищих навчальних закладів, що є випускниками програми обміну майбутніх лідерів – FLEX.

“Метою програми стажувань є ознайомлення найбільш активних, відповідальних і здібних студентів старших курсів університетів, з організаційною структурою державних установ, надання їм можливості отримання професійних навичок, щоб зробити власний внесок в розвиток рідної держави. Додатковою користю є поширення серед громадян розуміння процесів державної служби та заохочення їх до майбутньої роботи у державному секторі”, – розповіла депутатка.

Марія Мезенцева висловила сподівання, що Харківська міська рада має зацікавленість у такій співпраці і зможе надати місця для стажування з початку жовтня до кінця грудня та закріпити за стажерами наставників.

“Сподіваюся на сприяння та співпрацю відповідних департаментів, депутатського корпусу і мера! Харків – місто молодих та амбітних інтелектуалів, тож давай надамо їм додаткову можливість для розвитку!”, – сказала депутатка.

Після закінчення сесії міськради віце-мер Ігор Терехов підтвердив участь Харківської міськради у програмі стажування для молодих лідерів.

Програма стажувань адмініструється за підтримки Посольства США.